Poolsaapad

Filter by
Suurus
Värv
Brändid
more... less
Filter

Talvised poolsaapad naistele

Talv võib olla tore ja palju rõõmu pakkuv aastaaeg, kuid selleks peab õigesti valmistuma. Seetõttu on esmavajalik atribuut soojad, niiskuse ning külma eest kaitsta suutvad talvesaapad, millega oleks turvaline kõndida ka lumel. Naiste poolsaapad on üks sobivamaid valikuid, mis tagavad soojuse, hubasuse ning mugavuse ja lisaks täiendavad külmal aastaajal teie stiilset välimust. 

Meie veebikaupluses on eriti lai  valik naiste poolsaapaid ja seetõttu pole tähtis, kas eelistate eko nahka, mis on mõnevõrra odavam ja sobib suurepäraselt neidudele ning naistele või vastupidi - hindate naturaalset nahka ja sellest valmistatud jalatsite pikka kasutusiga. Endale sobiva lahenduse leiate mistahes puhul. Pole tähtis ka see, milliseid rõivaid eelistate - kas mugavaid teksaseid, sooje pükse või oversize kampsuneid, aga võib-olla hubast kleiti ja sukkpükse: meilt leiate ilma suurema vaevata teie riidekomplekti suurepäraselt täiendavad poolsaapad.  Kuid see pole veel kõik, ka talvel võib näha välja eriti romantiliselt. Romantilise stiili hindajatele sobivad suurepäraselt seemisnahast poolsaapad. Neid on meil paljudes värvitoonides, aga rahvamassist eristada soovijatele sobivad suurepäraselt öko nahast saapad, mida kaunistavad mitmesugused elemendid: massiivsed või väiksed pandlad; ketid; needid; lehvid jms. 

Soojustatud naiste talvesaapad

Kuigi talv on meil suhteliselt lühike, langeb temperatuur vahetevahel piirini, kui oleme sunnitud mõtlema soojematest lahendustest. Sellistel puhkudel võiks olla ideaalne lahendus soojustatud või karusnahast voodriga saapad. Sellised soojad saapad on ideaalne lahendus, kui on tarvis läbida pikki vahemaid või olla külma ilmaga rohkem aega väljas. Soojad talvesaapad on valmistatud eriti kõrge kvaliteediga materjalidest, seetõttu tagatakse suurepärane efekt: jalad on meeldivalt soojad, kuid samal ajal võimaldavad nahal hingata ja vältida higistamist. Samuti leiate meilt sellise tallaga talvesaapaid, millega tunnete end turvaliselt ja mugavalt  ka eriti libedal pinnal. 

Lumi, niiskus, pori ja sool on tõsine väljakutse mistahes jalanõudele. Meie veebikaupluses müüdavad poolsaapad ja saapad on valmistatud eriti hoolikalt valitud materjalidest, seetõttu võib väljas seiklemisel kogunenud mustuse kõrvaldada eriti lihtsalt, aga jalatsid säilitavad kaua oma esialgse suurepärase välimuse ja vormi. 

Head hinnapakkumised CityMood.ee kaupluses

Kui arvate, et stiilsed, soojad ja kvaliteetsed talvesaapad on väga kallid, te eksite.  Astunud sisse meie veebikauplusse veendute varsti, et kõikidele ootustele vastavad saapad on võimalik osta üsna soodsalt. See on nii sellepärast, et meie veebikaupluses toimuvad tihti väljamüügid, mille ajal talvesaabaste hinnad vähenevad isegi kuni mitukümmend protsenti. Märgime ära, et kampaaniad ja tavalistest soodsamad hinnad on võimalikud ka näiteks poistele ja tüdrukutele ettenähtud kaupade puhul. Kuid ka see ei ole veel kõik - ärge unustage, et iga internetis sooritatud ost võimaldab säästa nii raha kui aega ja seetõttu jääb rohkem aega pikkadeks jalutuskäikudeks ning talvelõbudeks. 

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.