Kleidid

Filter by
Kategooriad
Vali suurus:
more... less
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
more... less
Bränd
more... less
Filter

STIILSED, MOODSAD NAISTEKLEIDID

Pole midagi selga panna? CityMood.ee veebikauplusest leiate mistahes puhul sobivad kleite . Uhked õhtukleidid, pidulikud ja stiilsed suve- ning kokteilikleidid - parim stiililahendus.

Suur pikkade, lühikeste, liibuvate, vabalt langevate kleitide valik. Meie moodsad kleidi sobivad suurepäraselt erineva figuuriga neidudele ja naistele.

Kleidid igaühele, kes soovib suurepärast välimust

“City Mood” veebikaupluses müüakse erineva suuruse, kuju ja disainiga naistekleite  - lõhikuga või ilma, lühikeste või pikkade varrukatega, ühevärvilisi või kirjusid, pikki või lühikesi .

Tagame laia värvipaleti – punased, sinised, mustad, valged, lillad, hallid, roosad, rohelised ja kõikvõimalike värvivarjunditega  kleidid. Kuigi kleitide hinnad on suhteliselt madalad on need siiski kõrge kvaliteediga. Oivalised õhtu- ja peokleidid paistavad silma vastupidavuse ja elegantsusega. Valinud kleidi “City Mood” kataloogist võite tunda rõõmu, et see peab kaua vastu ning loob teie suurepärase välimuse. Tänu stiilsele kleidile paistate silma rahvahulgas ja pälvite ümberolijate tähelepanu.

Täiuslik kleit interneti teel

Kleidi ostmine ei olnud kunagi nii lihtne. CityMood.ee moodsa, stiilse naistekleidi võite osta interneti teel, kiiresti ja mugavalt, kodunt väljumata. Püüame säilitada suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, lisaks hellitame oma kliente mitmesuguste hinnaalandustega, teeme eksklusiivseid hinnapakkumisi. Otsige kampaaniaid ja kleidi ostate palju odavamalt. Hinnaalanduse võite saada ka kohe, kui ostate kaupu 60 euro eest, toimetame Teie tellimuse kätte tasuta!

Internetist tellitud kleidid võime toimetada kätte erineval viisil, seetõttu valige Teile kõige sobivam viis. Võimalik on saata pakiautomaati. Kui tellite päeva esimesel poolel, võite oma tellimuse pakiautomaadist kätte saada juba mõne päeva pärast. Teie mugavuse eesmärgil võidakse kleit saata ka posti teel. Reisib kauem, kuid teenus on kiirem. Kiirustavatel soovitame kasutada kulleri teenuseid. Meie valmistame kleidi saatmiseks ette kiiresti, aga kuller toimetab teie poolt soovitud kohta: koju, tööle jm. Pakume mitut erinevat alternatiivi, seetõttu võib igaüks valida talle sobivaima ja kleidi ostmine on mugav nagu mitte kunagi varem.

Kleidi valimine

Kuidas valida teile sobivaim kleit, kui meie sortiment on nii lai? Soovitame hinnata mitut tähtsamat nüanssi.

  1. Kleit võib olla pidulik või mõeldud igapäevaseks kandmiseks. Ühel juhul vajate pidulikumat, teisel juhul lihtsamat. Kuhu kleidiga lähete?
  2. Muidugi erinevad kleidi õmblemiseks kasutatud materjalid. Enamasti valitakse pidulikel puhkudel naturaalsed kangad, kuna need langevad elegantsemalt. Igapäevaseks kandmiseks sobivad suurepäraselt sünteetilised.
  3. Varieeruvad ka kleitide hinnad. Kuna CityMood.ee veebikauplus pakub tihtipeale kampaaniaid – ostke kleit odavamalt, kuid täpselt sama ilus ning stiilne.
  4. Igal naisel on oma stiil, millest lähtudes võib otsida talle sobivaimat kleiti. Ühtedele meeldib rohkem klassika, kuid teised naised valivad kaasaegse, võib-olla mõnevõrra ebatavalise välimusega  kleidid.
  5. Samuti on kleidi mõeldud erinevale hooajale. Ühtesid kantakse suvel, aga teised sobivad rohkem talvel. Valinud kleidi aastaaja järgi näete välja suurepäraselt ja tunnete rõõmu Teid külmadel päevadel soojendavast mugavast kleidist. 
  6. Aastaajast sõltuvalt erineb kleit ka paksuse poolest. Talvel ostetakse enamasti paksemaid, näiteks villaseid kleite, aga suvel soositakse rohkem puuvillaseid, mis on soojal ajal mõnusad nahale.  Kui on vajalik stiilsem ja uhkem kleit, valitakse ka talvel kergem, kenasti langev kangas. Nii näeb see välja soliidsem ja elegantsem.
  7. Kleidi valimisel on tähtis kleidi pikkus. Sellele peaksid rohkem tähelepanu pöörama pika- ja lühikesekasvulised neiud, kuna kataloogides esitatud mudelid on mõeldud keskmisele kasvule, seetõttu pöörake kindlasti tähelepanu mõõtudele. Kui soovite olla kindel, et valitud kleit on tõesti teile vajaliku pikkusega - võite alati võtta ühendust CityMood.ee kliendihalduritega, kes esitavad üksikasjalikud mõõdud ja võib-olla aitab see kiiremini valida.
  8. Kleiti valides soovivad naised tihtipeale leida moodsat ja sarnast kuulsate disainerite loomingule.  Kuna CityMood.ee kaupleb vaid uusimate mudelitega võite siit ostes mitte muretseda kleidi stiili pärast. See on tõesti moodne!

Stiilsed, moodsad ja unikaalsed - need kolm epiteeti iseloomustavad tabavalt kõiki selle kategooria kleite. Alustage uue võluva kleidi jahti! Me hoolitseme, et tulemused oleksid kiired ja meeleolukad!

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.