Seksikas pesu

Filter by
Kategooriad
Vali suurus:
more... less
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
more... less
Bränd
more... less
Filter

SEKSIKAS ALUSPESU NAISTELE

Seksikas aluspesu on unikaalne ja praegusel ajal väga moodne aktsent kõikidele naistele. Piisab vaid unistada erootilistest hetkedest - hakake neid looma juba nüüd!

CityMood.ee pakub Teile aluspesu laia sortimenti: erootilised kostüümid, sukad, püksikud, seksuaalne aluspesu, komplektid ja maskid ühes kataloogis. Siit leiate kõike, mida võite vajada kuumaks õhtuks.

See naiste aluspesu rõhutab Teie kauneid kehavorme, süütab kire ka kõige jahedamas magamistoas. Omavahelistes suhetes pole midagi paremat kui üksteise nautimine. Olge loomingulised, hellitage kirge, parandage mitte ainult enda vaid ka oma partneri elukvaliteeti.

Me müüme erineva suurusega naiste seksikat aluspesu, seetõttu leiavad kõik naised oma figuurile vastava pesu. Te ei te oma mõõte? Iga kauba kirjelduses esitatakse üksikasjalik suuruste tabel mille abil võite valida sobivaima variandi. Süvenege, võtke kätte mõõdulint ja leidke oma suurus.

Pakume teile seksika aluspesu värvide, vormide ja mudelite laia valikut. Soovite säilitada rohkem saladust? – pakume ka mitte liiga väljakutsuvat aluspesu. Püüate lõbutseda, tunda teineteisest rõõmu ilma pika sissejuhatuse ja pikkade ahvatlusteta? Sel juhul valige tuld süütavad püksikud, sobitage juurde ilmselt kõige ahvatlevam ja seksuaalsem aksessuaar - nibukatted.

Siin valitsevad ka kenad bodid. Seksikas naiste bodi võib olla ahvatlusvahend nii magamistoas kui ka teie eksklusiivse stiili detail. Praegusaja mood ülistab bodi kui õhtuks ettenähtud riietuselementi, mis asendab tavalise ja mõnevõrra äratüüdanud pluusi. Bodi kantakse koos liibuvate teksade või miniseelikuga, kõrgekontsaliste kingade ja saladust süvendava pintsakuga. Proovige seda komplekti kui lähete järgmisel korral peole! Kui bodi näib Teile liiga avatud, kandke seda pluusi või kleidi all. Seksuaalse aluspesu kandmine riiete all pakub seksuaalenergia puhangut kogu õhtuks. 

“City Mood” veebikauplus organiseerib tihti mitmesuguseid kampaaniaid ning hinnaalandusi, seetõttu võite seksika aluspesu osta interneti teel tunduvalt odavamalt. Neile kes ostavad rohkem kui 60 euro eest, garanteerime tasuta kättetoimetamise kõikjale Eestis. Teid ei tüüta pealetükkivad konsultandid või seismine ostukeskuse pikas järjekorras. Erootiline naiste aluspesu siit ja kohe!

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.