Triibulised kleidid

Filter by
Vali suurus:
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

Triibulised kleidid

CityMood.ee on parim koht neile, kes otsivad triibulisi kleite. Meie e-poes leiate suure valiku erinevatest mudelitest ja värvidest, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Triibulised kleidid on ajatud ja stiilsed, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kandmiseks, aga ka erilisteks sündmusteks. Meie triibulised kleidid on valmistatud Eestis, mis tagab nende kõrge kvaliteedi. Lisaks on meil suur valik ka teisi rõivaid, näiteks pluuse, pükse ja jakke. Kõik meie tooted on saadaval ka soodsa hinnaga. Tellige oma triibuline kleit juba täna CityMood.ee e-poest ja tundke ennast stiilsena ja trendika.

Küsimused ja vastused:

1. Kus saab osta triibulisi kleite?

Triibulisi kleite saab osta CityMood.ee e-poest.

2. Millised materjalidest on triibulised kleidid valmistatud?

Triibulised kleidid CityMood.ee e-poest on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest.

3. Kas triibulised kleidid on ainult erilisteks sündmusteks või saab neid ka igapäevaseks kandmiseks?

Triibulised kleidid on stiilsed ja ajatud, mis sobivad ideaalselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.