Valged kleidid

Filter by
Vali suurus:
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

Valged kleidid internetist hea hinnaga

Valge kleit on kahtlemata üks armastatumaid ja tõeliselt naiselikke riideesemeid. Saate seda kanda igal üritusel või igas olukorras ja tunnete end kindlasti erilisena. See on ka nii lihtne disain, et saate selle hõlpsalt kanda mis tahes tüüpi väljamõeldud kingadega. “City Mood” poes on kõike, mida vajate, et oma parim välja näha. Valige hõlpsalt sadade valgete kleitide hulgast ja osta endale meelepärane. 

Miks just valge kleit? 

Valgetest kleitidest on juba ammu saanud ikooniline ilu sümbol. Sellise voolujoonelise, kuid samas ilusa rõiva võimsust ei saa alahinnata. Kui olete muljetavaldavate kleitide fänn, kuid pole veel jõudnud endale valget kleiti osta - nüüd võib olla õige aeg. Üllataval kombel on need ka mitmekülgne riideese. 

Valge pidulik kleit - neile, kes tahavad pidulikumad välja näha, on pidulik valge kleit just see, mida otsite. See on suurepärane võimalus rahvahulgast eristuda või oma lemmiküritust tähistada. Võite valida lihtsa ja sujuva kujunduse või hankida sellise, milles on natuke rohkem vürtsi - näiteks midagi lillemustriga. Igal juhul on pidulik valge kleit põhjusega ikooniline põhirõivas. Hea viis oma välimusele väikese varjundi lisamiseks on võtta kokteilikleidid. Paljude erinevate mustride ja kujunduste abil leiate kindlasti selle, millesse armute, ja see on just see, mille poole peaksite püüdlema!

Argipäevaseid valged kleidid on suurepärane võimalus neile, kes soovivad end tööl mugavalt tunda, kuid säilitavad siiski kleidi formaalsuse, või nädalavahetusel lihtsalt juhuslikult kanda.  Lihtsa valge disainiga on tõesti raske valesti minna. Valige meie poes saadaval olevate kleidide hulgast ja valige parim, mida iga päev kanda. 

Mõned inimesed võivad pelgalt valge kleidi saamist karta, kuna sellele on lihtne plekke saada. Ärge muretsege - siin tulevad kasuks liiva karva disainid. Liiva karva valged kleidid on veidi tumedama, erineva tekstuuriga ja muutuvad millekski, mida saate igapäevaselt kanda, kartmata plekke ega midagi muud. 

Tekstuuridest rääkides, valge linane kleit - on veel üks suurepärane näide selle kohta, milline valge kleit võib kaaluda ostmist. Lina on ülipopulaarne materjal igasuguste rõivaste jaoks, kuid sobib eriti hästi kleidi kujundusega. See ei tundu mitte ainult nahale väga hea, vaid ka lina suurendab oluliselt kleidi eluiga. Sirvige meie poes saadaolevaid disaine ja veenduge ise! 

Kui plaanite sõpradega välja minna, võib lühike kleit olla üks parimaid saadaolevaid õhtukleidid. Säilitades endiselt ikoonilise valge kleidi põhikujunduse, tuginevad nad sellele, tutvustades erinevaid elemente, mis näevad igal juhul head välja. Veendu ise! 

Miks tellida meilt?

Meie valge kleidide e-pood on parim viis veebist valgete kleitide ostmiseks. Valige paljude erinevate suuruste ja kujunduste hulgast, sirvige kümneid tegijaid ja valige igaks päevaks kleit - kõik vaid mõne hiireklõpsu kaugusel.

"City mood" pakub sadu erinevaid kujundusi, kiireid tarneaegu ja suurepärast tagastamispoliitikat. Sirvige meie poes saadaolevaid kvaliteetseid naiste valgete kleitide kujundusi ja leidke endale sobiv juba täna!

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.