Plätud

Filter by

Suurus
more... less
Vali suurus:
more... less
Värv
more... less
Brändid
more... less
more... less
Filter
Plätud lipsukesega Amara Plätud lipsukesega Amara 2
 • Allahinnatud / -20%
Available
Plätud

Plätud lipsukesega Amara

MSMG
DZ902 BLACK
27,12 € 33,90 €
Plätud lipsukesega Amara
37 38 39 40
Plätud Hõbedat värvi Boa Plätud Hõbedat värvi Boa 2
 • Allahinnatud / -20%
Available
Plätud

Plätud Hõbedat värvi Boa

MSMG
DZ101-19 SILVER SNAKE
23,12 € 28,90 €
Plätud Hõbedat värvi Boa
36 37 38 39 40 41
Plätud mustad Boa Plätud mustad Boa 2
 • Allahinnatud / -20%
Available
Plätud

Plätud mustad Boa

MSMG
DZ101 BLK SNAKE
23,12 € 28,90 €
Plätud mustad Boa
36 37 38 39 40 41

Naiste toasussid

Toasusse nimetatakse sageli üheks kõige vajalikumaks jalatsiliigiks. Ja tõesti - need jalanõud sobivad kõige erinevamatel elujuhtumitel ning erinevates kohtades. Tõsi, sõltuvalt sellest, kus olete ja mida kavatsete teha, peaks valima ka toasussid. Üks kohtadest, kus möödub ilmselt kõige rohkem aega on meie kodu. Seal on toasussid kõige sobivaimad, õdusaimad ja mugavaimad jalanõud, mida vaid võiksime tahta. Selleks et vältida stiilirutiini ja oleksite valmis mistahes aastaajaks ei peaks piirduma vaid ühe paari sussidega. Kuid seda ei tahaks tõesti teha, kuna naiste toasussid on meie veebikaupluses esindatud eriti laias valikus.

Meilt leiate erinevat värvi ning stiilis susse, mis tagavad väsinud jalgadele mugavuse peale rasket tööpäeva või ei vaeva neid siis, kui kavatsete kogu päeva veeta kodus. Toasusse ei peaks olema vaid üks paar: sügisel ning talvel eelistage pehmeid, rahulikku pastelset värvi susse, aga kevadel või suvel võiksid täiendada teie kodu eredavärvilised, kirjadega või ilma sussid. Ühevärvilised sussid sobivad kergesti mistahes rõivastega. Aga kui eelistate musta, valget või liivakarva riideid, ärge kartke täiendada välimust eredat värvi sussidega. Kuid see ei ole veel kõik - pidage meeles, et mugavust, soojust ning esteetikat ei vääri mitte ainult teie vaid ka teie külalised. Seetõttu ärge unustage endale susse ostes ka külalisi.

Soojad karusnahast sussid

Eksite, kui arvate, et soojad, karusnahast sussid leiavad kasutamist vaid talvel. Talvel ei leia te ilmselt paremini sobivaid jalanõusid, kuid need sobivad suurepäraselt ka kevadel, kui lõpeb kütteperiood või sügisel, kui radiaatorid on veel külmad ja toatemperatuur langeb alla mugavuspiiri. Pidage meeles, et jalad on üks meie tundlikumatest kehaosadest ja külmetavad jalad võivad põhjustada mitmesuguseid haigusi. Seetõttu on karusnahavoodriga sussid lihtsalt esmavajalikud hubasuse ja teie tervise tagamisel. 

Kummist plätud naistele

Kummist plätud naistele - esmane valik siis, kui kavatsete kasutada üldkasutatavat dušši või minna linnasauna.  Kuigi üldkasutatavatel ruumidel on omad eelised (mõnikord puudub lihtsalt muu valik), ärge unustage, et selliseid kohti külastades on eriti tähtis pidada kinni isiklikust hügieenist ja kummist plätud sobivad selleks suurepäraselt. 

Stiilsed flip-flop plätud

Stiilsed flip flop plätud sobivad suurepäraselt siseruumidesse, kui ei ole tahtmist kõndida paljajalu, kuid sobivad ka õue. Ideaalne valik ka sel juhul, kui vajate mugavaid, kiiresti jalgatorgatavaid ja taldadele maksimaalset mugavaust pakkuvaid jalatseid. Ideaalne valik ka kuumadel suvepäevadel, kui soovite jahedust, värskust ja jalgu võimalikult vähem koormata.

Naiste basseinisussid

Aja veetmine basseinis on ilmselt üks meeldivamaid tegevusi paljudele neidudele ja naistele, kuid basseinis on vajalikud teatud atribuudid ning ühed nendest on naiste basseinisussid. Meie veebikauplusest leiate kõrgekvaliteedilistest materjalidest valmistatud ilusaid, värvikaid, eredaid ja stiilseid naiste basseinisusse. Seetõttu võite olla kindlad, et jalatsid tagavad mugavuse ja täiendavad suurepäraselt teie stiilset välimust. 

Head hinnapakkumised CityMood.ee kaupluses

Eriti lai naiste basseinisusside, flip-flop, karusnahast ja teiste susside valik ei ole tõesti ainuke põhjus meie külastamiseks. Internetis ostlemine säästab väga palju aega. Meid tasub külastada ka juhul, kui olete huvitatud odavatest kaupadest - tihtipeale toimub rohkem kui üks väljamüük, mille ajal kohaldatakse kampaaniahindu mitte ainult naiste sussidele vaid ka teistele kaupadele, näiteks lastekaupadele - poistele või tüdrukutele mõeldud kaupadele. Kampaania ajal on kaupade hinnad alandatud mõnest kuni mitmekümne protsendini, seetõttu ärge jätke kasutamata soodsat juhust säästa.

Naiste sussid on üks kõige vajalikumaid detaile mistahes välimuse loomisel. Otsustage juba nüüd, millised sussid – soojad, kummist, nahast jms võiksid täiendada teie stiili. 

Product added to wishlist

Et parandada Teie sirvimiskvaliteeti statistilistel ning turunduslikel eesmärkidel, me kasutame sellel veebilehel küpsiseid. Rohkem infot