Kingad

Filter by

Suurus
Värv
more... less
Brändid
more... less
Filter
 2
 • Allahinnatud / -30%
 • Uus
Available
Jalatsite müük

Lahtised kingad platvormiga

BAT_M312-B
21,09 € 30,13 €
Lahtised kingad platvormiga 
41
 2
 • Allahinnatud / -30%
 • Uus
Available
Jalatsite müük

Moodsad sinised sussid

IDEAL SHOES
BAT_7857-1BLUE
13,47 € 19,24 €
Moodsad sinised sussid
39
 2
 • Allahinnatud / -30%
 • Uus
Available
Jalatsite müük

Spordijalatsid valget värvi

BAT_CB1711-9 WHITE
7,54 € 10,77 €
Spordijalatsid valget värvi
40
 2
 • Allahinnatud / -30%
 • Uus
Available
Jalatsite müük

Läikivad platvormiga sandaalid

BAT_100-955B
17,70 € 25,29 €
Läikivad platvormiga sandaalid 
38
 2
 • Allahinnatud / -30%
 • Uus
Available
Jalatsite müük

Plätud lipsukesega

SHELOVET
BAT_DZ107P/P
17,70 € 25,29 €
Plätud lipsukesega
40
 2
 • Allahinnatud / -30%
 • Uus
Available
Jalatsite müük

Zamšādas basenes ar papēdi

BAT_LL-60R
21,09 € 30,13 €
Zamšādas basenes ar papēdi
38

STIILSED NAISTESAAPAD INTERNETI TEEL

Kvaliteetsed, stiilsed ja kenad naiste talve-, suve-, kevad- ja sügissaapad. “City Mood” veebikauplusest leiate naistejalatseid kõikideks aastaaegadeks. Kõrgekontsalised, eskadrillid, saapad, botased, baleriinad, ketsid, mokassiinid, pikasäärelised saapad, sandaalid, lahtised kingad ja isegi sussid - kõik need ja veel rohkem ootavad Teid selles stiilses jalatsikataloogis!

Saapad mistahes ilma jaoks!

Naistesaapad kõikidele Eesti aastaaegadele ja kapriissetele muutlikele ilmadele! Uusim jalatsikollektsioon, moodsad mudelid ja stiilsed disainid City Mood“ veebikaupluses. Kui maad katab esimene lumi, soovite soojust ning kaitset karmide ilmade eest. Te sattusite suurepärasesse kohta, sest siin müüme kõrgekvaliteedilisi, vett mitteläbilaskvaid talve- ja sügissaapaid. Põski paitavad esimesed kevadised päiksekiired? Tore! Pakume Teile  kevad- ja suvesaabaste ning kingade laias sortimenti. Suve ja kevadkingad on väga mugavad, moodsad ja ilusad. Pakume Teile uusimaid moesuundi väljendavaid jalatseid!

Kvaliteetsed jalatsid interneti teel

Citymood.ee – hea hinnaga naistesaapad interneti teel. Selged ja üksikasjalikud suuruste tabelid,  iga kauba juures leiate sisetalla pikkused ja muu informatsiooni. Meie sortimendis on erinevat värvi ja tegumoega naistejalatseid - nii tavalisi kui ekstravagantseid. Siit leiab endale armastatud jalanõud iga naine ja mistahes puhuks!

Kui ostate interneti teel rohkem kui 60 euro eest, garanteerime teile tasuta kättetoimetamise koju, lähimasse postkontorisse või postiautomaati. “City Mood” kauplemiskohas võite tihti leida kampaaniaid, mis võimaldavad suurepärase kvaliteediga jalatsid osta hoopis odavamalt. Jälgige pidevalt uuenevat teavet, tutvuge uusimate kollektsioonidega ning ostke kvaliteetsed jalatsid tunduvalt odavamalt. Interneti teel tasub osta, seetõttu proovige ja võib-olla saab Citymood.ee teie lemmikkaupluseks.

Sobivaimate jalatsite väljavalimine

Head jalatsid aitavad Teil näha välja suurepäraselt ja lisaks vältida külmetushaigusi. Kuidas valida endale sobivad jalanõud, kui meie sortiment on nii lai?

- Kõigepealt tuleb pidada silmas aastaaega. Siit leiate nii talvesaapaid kui kevadeks suurepäraselt sobivaid ketse. Kui te ei taha tunda muret oma jalgade pärast, soovitame  hoida jalatsikapis iga aastaaja jaoks vähemalt paar paari jalatseid. Sel juhul on teil olemas jalatsid iga ilma jaoks. Jalad on alati kaitstud ja tunnete end suurepäraselt.

- Paljudele on tähtis kriteerium stiil, jalatsite disain ja kandmismugavus. Kataloogi täiendatakse pidevalt ja kui te ei leia hetkel seda mida otsite, astuge sisse homme. Jälgige informatsiooni ja kasutage pakkumisi esimesena. CityMood.ee pakub jalanõusid nii neile, kes valivad klassikalised jalatsid kui ka neile, kes eelistavad viimast moodi.

- Tähtis kriteerium on ka hind. Kuna siin toimuvad tihti mitmesugused kampaaniad, säästate ja ostate odavamalt. Kui sama raha eest võite osta kaks paari jalatseid - siis miks mitte? Tähtsaim on see, et jalatsid ei ole seetõttu halvema kvaliteediga. Ärge unustage, et kvaliteetsed jalatsid on kallimad, kuid maksta korraga rohkem ja kanda saapaid mitu aastat tasub ära. Sel viisil säästate!

- Erineb jalatsite konts. Kui soovite näha välja pikem - valige platvormtallal jalatsid. Kui soovite kõndida kiiresti ja stabiilselt, leiate igaks hooajaks väga palju täistallal jalatseid.

- Saapad võivad olla nööritavad, tõmblukuga, takjakinnisega jms. Tihtipeale osutub otsustavaks mitte mugavaus vaid stiil. Sõltumata kinnitusviisist on kõik sobiva suurusega saapad mugavad. Kuid ärge unustage, et ühed sobivad kõige paremini sportliku riietusega, aga teised on paremad klassikalise riietusega. Aga milline on Teie stiil?

- Stiilsed saapad võivad olla mõeldud igapäevaseks kandmiseks või peole. Peole valitakse enamasti elegantsemad ja esimesel pilgul võib-olla mitte nii mugavad jalatsid. Tõsi, kui ostate Teile sobiva suurusega kingad, võite nendega kõndida vabalt nii iga päev kui terve õhtu tantsida.

“City Mood” naistesaapad  – uue põlvkonna saapad interneti teel.. Osalege moerevolutsioonis! Kui on raske valida - võtke ühendust ja koos leiame parima lahenduse Teie jalgadele. Head jalanõud lisavad stiili välimusele, aitavad vältida külmetushaigusi, läbida suuri vahemaid, suurendavad eneseusku ja tunnete end tänaval justkui punasel vaibal.

Product added to wishlist

Et parandada Teie sirvimiskvaliteeti statistilistel ning turunduslikel eesmärkidel, me kasutame sellel veebilehel küpsiseid. Rohkem infot