Naiste riided

Filter by
Kategooriad
Vali suurus:
more... less
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
more... less
Bränd
more... less
Filter

NAISTERÕIVAD

Koostage oma unistuste rõivakomplekt meie naisterõivaste kollektsiooni laiast valikust. “City Mood” müüb pea igat tüüpi naisteriideid:: kleite, T-särke, pluuse, tuunikaid, pükse, teksaseid, sortse, seelikuid, pintsakuid, veste, kampsuneid, golfe, kardigane, džempreid, palituid ja jopesid – kõike, mida vajate põrutava välimuse loomiseks!

“City Mood” rhoolitseb Teie riietuse eest ja pakub moodsaid stiililahendusi taskukohase hinna eest. Püüame säilitada suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet, seetõttu võite meie vastupidavaid ja kauakestvaid riideid osta odavamalt. Me soovime, et ostlemine ei tekitaks Teile muret, oleks lihtne ja meeldiv, seetõttu müüme naisteriideid, aluspesu, jalatseid, käekotte ning aksessuaare internetis ning saadame Teile koju või mujale kättetoimetamiseks mugavasse kohta. Selleks et täita oma riidekappii unistuste rõivastega ei pea Te kodunt välja minema või järjekorras seisma - vaid mõned hiireklõpsud ja riided on juba teel Teie poole!

CityMood.ee naisteriided on orienteeritud standardsele figuurile, kuid siit võib probleemideta leida endale unistuste rõivad ka täidlasem naine. Meie kataloogidest võite leida suure suurusega riiete segmendi. Samuti võite sellest veebikauplusest osta ka rasedatele mõeldud riideid. Naisterõivad rasedatele on tõesti stiilsed, ilusad, moodsad, aga tähtsaim - ebatavaliselt mugavad.

See veebikauplus ei ole spetsialiseerunud teatud naisteriiete stiilile. Teid huvitavad pidulikud, aga võib-olla vabaaja rõivad? Märkate kohe, et kaupleme erinevat tüüpi naisterõivastega! “City Mood” naisterõivad nii suveks, kui talveks, nii peole kui piknikule!

Aeg on täiendada oma kapi sisu.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.