Öösärgid, Pidžaama

Filter by
Vali suurus:
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

Pidžaamakomplektid

Tahate magada nii mugavalt kui stiilselt? Tutvustame Teile City Mood pidžaamakomplekte, mis võimaldavad igal naisel rõhutada oma kehajooni, suurepärast välimust ja magada justkui pilvedel. CityMood.ee pidžaamad naistele – kõikidele, kes otsivad täiuslikku magamisrõivast.

Soodsa hinnaga pidžaamad tüdrukutele

Sobiv pidžaama tagab palju magusama une, nahk hingab öösel, samuti soojendab hea kvaliteediga naiste pidžaama Teid öösel. Ööpidžaama valmistatakse parima kvaliteediga kangast – puuvillast, kuid on odavad, vastavad igaühe vajadustele. Eriti hinnatud on atlaskangas, mis hellitab suurepäraselt keha, näeb hea välja, seda hinnatakse meeldiva tunde tõttu nahaga kokkupuutel, kuna kangas elastne, sobib see suurepäraselt rasedatele.

Pidžaama valimine

Tallinnas, Tartus, Pärnus müüdavad pidžaamad on väga erinevad, seetõttu usume, et iga naine leiab selle, mis talle kõige rohkem meeldib.

Ühtedele meeldivad rohkem  kauneid jalgu paljastavate sortsidega, teistele ühest tükist, kuna naised tunnevad end nendega paremini. Erinevad ka kangad, mis määravad millal pidžaamat peaks kandma. Talvisel ajal valitakse enamasti paksemad ja soojad, aga suvel valitakse õhemad. Nii ühed kui teised on loodud täiusliku mikrokliima ja hea enesetunde säilitamiseks öisel ajal.

Arusaadavalt on tähtis ka mudel, mis võib olla samuti väga erinev. Rasedatele sobivad kõige rohkem laiad,  liigutusi mitteahistavad pidžaamad, mis kohahanevad suurepäraselt muutuva figuuriga.  Neile, kes tahavad magada justkui pilvedel, meeldivad pehmed. Kuna pidžaamad on väga erinevad, väga ilusad ja vallatud, leiab igaüks selle, mis talle kõige rohkem sobib ja meeldib.

Pidžaamad interneti teel

Interneti teel tellitud pidžaama saadetakse kiiresti Teie poolt soovitud kohta. Kui soovite maksta vähem ja saada kaubad  kätte odavamalt, tellige rohkem kui 60 euro eest ja kättetoimetamine ei maksa teile midagi. Mõnusad pidžaamad maksavad vähem ka regulaarselt toimuvate  kampaaniate ajal. Jälgige informatsiooni ja saage esimesena uusi pakkumisi, mis võimaldavad säästa, kuid saada parima kvaliteediga magamisriideid.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.