Rõivad rasedatele

Filter by
Kategooriad
Vali suurus:
more... less
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

RÕIVAD RASEDATELE, TULEVASTELE EMADELE

Last oodates peab pöörama tähelepanu paljudele tähtsatele. Üks neist on rasedatele sobivad ja mugavad riided. Oma uue rõivakapi sisustamist alustage peamistest elementidest – legginsitest, rinnahoidjatest, kleitidest ning tuunikatest. Kuigi rasedate rõivad on orienteeritud mugavusele ei pea te seepärast ohverdama oma stiili. Naised või neiud on sageli kimbatuses, kui tuleb otsustada mida selga panna, rääkimata tulevastest emadest. Õnneks luuakse tänapäeval  rasedatele väga erinevaid, igaühe vajadustele ja maitsele vastavaid rõivaid, millega näete suurepärane välja mitte ainult argipäeval vaid ka pidulikel puhkudel. Soovides sellist osta ei pea te kodunt väljuma, sest kõiki rasedatele mõeldud stiilseid ning mugavaid riided võib osta Citymood.ee veebikauplusest.

RASEDATE JA TULEVASTE EMADE RIIETE LAI VALIK

Naised tahavad kõikidel elujuhtumitel näha välja stiilselt. Erand ei ole ka rasedad. Esmapilgul võib näida, et tulevaste emade rõivastel ei ole stiiliga midagi ühist. Kuid see ei ole tõsi! Praegusel ajal võib leida stiilseid rõivaid ka rasedatele, mida võib kadestada ka last mitteootav naine või neiu. Citymood.ee veebikauplusest leiate Teie maitsele, figuurile, värvieelistusele ja teistele kriteeriumitele vastava mugava rõiva.

Täiendage oma rõivakappi selliste riietega, mille kandmine oleks nauding, mitte piin. Olge elegantne ja väljendage enesekindlust!

RIIDED RASEDATELE INTERNETI TEEL ODAVAMALT

Ostke meeldivaid ja eksklusiivseid riideid veebikauplusest, kus tihtipeale võite leida kampaania või väljamüügi. Selleks et informatsioon jõuaks teieni õigeaegselt, võite tellida meie uudiskirja, kus me informeerime teid nendest eripakkumistest. 

Tellige juba nüüd ja saage oma soovid kätte vaid mõne päeva jooksul teie poolt soovitud kättetoimetamise viisil (kulleriga, lähimasse pakiautomaati või postkontorisse).  Teeme kõik endast oleneva, et Teie poolt tellitud kaup saabuks näidatud aja jooksul mistahes Eesti linna või alevisse.

Ärge kahelge ja valige välja soodsa hinnaga eksklusiivne rõivaese tulevasele emale. 

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.