Rannariided

Filter by

Kategooriad
Vali suurus:
more... less
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

STIILSED BIKIINID, UJUMISKOSTÜÜMID

Stiilsed bikiinid, ujumistrikood, ujumiskostüümid naistele interneti teel! Citymood.ee veebikaupluses on lai erineva suuruse, stiili, värvi ja lõikega naiste ujumiskostüümide valik. Meil on supelriideid nii saledatele kui täidlastele, seetõttu leiab endale sobiva mistahes figuuriga naine.

Ühes tükis, kaheosaline, sportlik, sortsidega - kõik need supelriided ja bikiinid on esindatud selles „City Mood“ naiste ujumiskostüümide kategoorias. Täiskomplektide kõrval müüme ka eraldi ujumisrinnahoidjaid, pükse või sortse, et võiksite koostada komplekte ise. Siit leiate kõige erinevamaid värvide kombinatsioone: punaseid, kollaseid, rohelisi, siniseid, elegantseid musti ja muid värve, kahevärvilisi, kolmevärvilisi või kirjusid ujumisriideid.

„City Mood“ ujumisriided sobivad nii saledale kui täidlasele figuurile. Meie ujumisriided on erineva suuruse ja lõikega - nii väiksele kui suurele rinnale. Mõõdud (puusa, rinnaümbermõõt) esitatakse üksikasjalistes kaupade kirjeldustes. Püüame alati säilitada head kvaliteedi ja hinna suhet.

Ihkate unikaalset, seksuaalset varianti? Mõned “City Mood“ naiste ujumisriided võivad olla push up rinnahoidjaga. See rõhutab Teie rindu, lisab Teie välimusele erilist võlu. Selline bikiini sobib ideaalselt rannapeole.

Nii üheosalised kui kaheosalised naiste ujumiskostüümid on väga kvaliteetsed ja vastavad maailmamoe standarditele. Ostke kaupu “City Mood” veebikauplusest 60 euro eest ja Teie tellimuse saadame tasuta!

Product added to wishlist

Et parandada Teie sirvimiskvaliteeti statistilistel ning turunduslikel eesmärkidel, me kasutame sellel veebilehel küpsiseid. Rohkem infot