Nahkkingad

Filter by
Suurus
Värv
Brändid
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
 kingad platvormiga Shelovet Mustad  kingad platvormiga Shelovet Mustad 2
Tarneaeg: 5 - 12 tööpäeva jooksul
Sportlikus ja vabaaja jalanõud

kingad platvormiga Shelovet Mustad

SHELOVET
B2205-1B
29,90 €
kingad platvormiga Shelovet Mustad
36 37 39 40 38
  plätud  Mustad Shelovet   plätud  Mustad Shelovet 2
Tarneaeg: 5 - 12 tööpäeva jooksul
Sandaalid

plätud Mustad Shelovet

SHELOVET
YY35P-B
36,90 €
plätud Mustad Shelovet
37 39 40 38
  kingad  Shelovet Mustad   kingad  Shelovet Mustad 2
Tarneaeg: 5 - 12 tööpäeva jooksul
Sandaalid

kingad Shelovet Mustad

SHELOVET
GD-FL1619B
50,90 €
kingad Shelovet Mustad
36 37 39 38
Kuvatakse 1–60 toodet (kokku 1932)

Nahkkingad

CityMood.ee on  suurim nahkkaupade ja aksessuaaride veebipood. Meie valikus on lai valik nahkkaupu, sealhulgas nahkkingi, mis on mugavad ja stiilsed ning sobivad igapäevaseks kandmiseks. Nahkkingad on suurepärase kvaliteediga ja nende disain on lihtsalt võrratu. Meie nahkkingad on valmistatud kõrgkvaliteedilisest nahast, mis tagab nende pikaajalise kasutamise. Need kingad on eriti vastupidavad ja nende hooldamine on väga lihtne.

CityMood.ee nahkkingad on sobivad nii meestele kui naistele ja neid on saadaval erinevates suurustes. Meie kingade valikus on erinevaid stiile, alates sportlikest ja lihtsatest kingadest kuni elegantsete ja formaalsete kingadeni. Nahkkingad on ideaalsed igapäevaseks kandmiseks, sest need on mugavad ja lihtsad kanda. Samuti on need kingad väga mitmekülgsed ja sobivad nii rahulikule päevale kui ka formaalsemale üritusele.

CityMood.ee nahkkingad on väga hinnatud oma hea hinde-kvaliteedi suhte poolest. Meie müügimeeskond teeb alati oma parima, et pakkuda teile parimat teenindust ja nõu anda nahkkingade valimisel. Kui teil on küsimusi või otsite abi nahkkingade valimisel, oleme alati valmis teid abistama.

Lõpetuseks, kui otsite parimat kvaliteeti ja stiilset nahkkingad, mis sobivad igapäevaseks kandmiseks, siis CityMood.ee on teie jaoks õige koht. Meie suur valik ja hea hinde-kvaliteedi suhe muudavad meie nahkkingad populaarseks valikuks. Tellige täna ja nautige mugavat ja stiilset kingakogemust!

Küsimused ja vastused:

1. Millised on CityMood.ee nahkkingade eelised?

CityMood.ee nahkkingad on valmistatud kõrgkvaliteedilisest nahast, mis tagab nende pikaajalise kasutamise. Need kingad on eriti vastupidavad ja nende hooldamine on väga lihtne. Samuti on nahkkingad mugavad ja stiilsed, sobivad igapäevaseks kandmiseks ja on saadaval erinevates suurustes.

2.  Milline on CityMood.ee nahkkingade valik?

CityMood.ee valikus on lai valik nahkkingi, mis on sobivad nii meestele kui naistele. Kingade valikus on erinevaid stiile, alates sportlikest ja lihtsatest kingadest kuni elegantsete ja formaalsete kingadeni.

3.  Kas CityMood.ee müügimeeskond annab nõu nahkkingade valimisel?

Jah, CityMood.ee müügimeeskond teeb alati oma parima, et pakkuda teile parimat teenindust ja nõu anda nahkkingade valimisel. Kui teil on küsimusi või otsite abi, oleme alati valmis teid abistama.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.