Trimmiv aluspesu

Filter by
Kategooriad
Vali suurus:
more... less
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

FIGUURI VORMIV, SALENDAV PESU

Vähendage oma kõhukest ja taljet, muutke kenamaks puusajoon ja lisage saledust oma figuurile. Pole tähtis, kas on vajalik range kontroll liibuva kleidi all või soovitakse rõhutada siluetti uute teksadega, korrigeeriv pesu survestab vähem või rohkem probleemseid kehaosi ja aitab Teil saavutada just seda mida tahate. 

Figuuri täiustavate omaduste tõttu on korrigeerival pesul eriti tähtis osa iga naise riidekapis. Erinevat värvi, disainiga, kompressiooni tasemega, erinevatest kangastest valmistatud korrigeeriv pesu aitab vormida figuuri ilma ebameeldiva sooniva või ülemäärase surve tundeta.

FIGUURI VORMIVA (SALENDAVA) PESU VALIMINE

Soovite pesu, mida kannate teksade, sortside või kleidi all ja ei taha, et need oleksid märgatavad. Aga võib-olla soovite seksika välimusega pesu ja soovite, et mingi detail sobiks kokku kantavate riietega? CityMood.ee pakutav figuuri vormiv naiste pesu võimaldab silmapilgu vältel muuta figuuri kaunimaks, näha välja suurepäraselt, luua kindlama eneseusu tunde.

Meie veebikauplusest võite leida kogu salendava pesu või muud kaubad Teile vastuvõetava hinna eest. Külastage CityMood.ee veebikauplust väljamüükide ajal ja ostke kampaaniate ajal veel odavamalt.

Kampaaniad ja väljamüügid toimuvad regulaarselt, seetõttu jälgige informatsiooni meie kodulehel või tellige meie uudiskiri ja võite olla kindel, et tähtsaim informatsioon jõuab Teieni alati õigeaegselt!

OSTKE INTERNETIS ODAVAMALT

Kogu meeldinud aluspesu võite tellida interneti teel koos kättetoimetamisega kõikidesse Eesti linnadesse või asulatesse. Toimetame kätte mõne päeva jooksul Teie poolt valitud kättetoimetamise viisil, aga kui soovite säästa on meil suurepäraseid uudiseid! Kui ostukorvis on kaupu vähemalt 60 euro eest, toimetame kaubad kätte tasuta!

Kättetoimetamine on võimalik lähimasse pakiautomaati, postkontorisse kui kulleriga otse koju. Pole tähtis, kas elate suuremas linnas (Tallinnas, Tartus, Pärnus) või väikelinnas. Tellitud kaubad toimetatakse kätte sama tähtaja jooksul.

Seetõttu ärge kahelge, ostke Teile meeldiv aluspesu veebikauplusest ja juba mõne päeva pärast võite seda kanda!

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.