Kõrge jämeda kontsaga kingad

Filter by
Suurus
Värv
Brändid
more... less
Filter

Kõrge jämeda kontsaga kingad

CityMood.ee pakub laias valikus stiilseid kõrge jämeda kontsaga kingi igale maitsele. Meie kollektsioonist leiad nii erinevaid värve kui ka materjale, et leida just sulle sobiv kingapaar. Kõrge jämeda kontsaga kingad on ideaalsed pidulikeks sündmusteks, samuti sobivad need suurepäraselt riietega, millele on vaja lisada veidi kõrgust ja elegantsi. Oleme uhked oma kvaliteetsete kingade valiku üle ning soovime, et saaksid nendega end erilisena tunda.

Küsimused ja vastused:

1. Kas kõrge jämeda kontsaga kingad on mugavad?

Jah, meie kõrge kontsaga kingad on loodud mitte ainult stiilse väljanägemise, vaid ka mugavuse tagamiseks. Valikus on erinevad kontsakõrgused ning polsterdatud tallad, et kingade kandmine oleks võimalikult mugav.

2. Kas CityMood.ee pakub ka kõrge kontsaga kingi suuremates suurustes?

Jah, meie valikus on kõrge jämeda kontsaga kingi suurustes alates 35 kuni 43, nii et kindlasti leiad sobiva paari olenemata suurusest.

3. Kuidas valida sobivat suurust?

Soovitame valida oma tavalise kinganumbri, kuid kui oled mõõtnud oma jala pikkuse ja laiuse, siis saad täpsema ülevaate meie suuruste tabelist ning valida õige suurusega kingapaari.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.