Laiad püksid

Filter by
Vali suurus:
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
   117581 Moe    117581 Moe  2
  • −30%
Kättetoimetamine 1 - 3 tööpäevaga!
Püksid naistele

Naiste püksid 117581 Moe

Moe
MM_117581
51,03 € 72,90 €
XXL
   117580 Moe    117580 Moe  2
  • −30%
Kättetoimetamine 1 - 3 tööpäevaga!
Püksid naistele

Naiste püksid Modelli Moe

Moe
MM_117580
40,97 € 58,54 €
L XXL
Kuvatakse 1–13 toodet (kokku 13)

Laiad püksid

Tere tulemast CityMoode.ee-sse! Meil on hea meel pakkuda suurepärast valikut moetooteid kui naistele ning meie lai valik hõlmab ka kõige populaarsemaid trende. Üks neist trendidest on laiad püksid, mis on viimastel aastatel taas populaarsust kogunud.

Laiad püksid on suurepärane alternatiiv tavapärastele kitsastele pükstele, kuna need pakuvad mugavust ja liikumisvabadust, samas jättes välja väga liibuvad lõiked. Lisaks on laiad püksid stiilsed ning sobivad hästi nii vabaaja- kui ka ametlikemateks sündmusteks.

Meie CityMoode.ee kaupluses on saadaval erinevad laiad püksid, mis vastavad kõigile maitsetele. Pakume erinevaid värvitoone ja mustrilisi mustreid, mis aitavad luua mitmekesist garderoobi. Meie lai valik hõlmab nii lühemaid kui ka pikemaid laiu pükse, et saaksite valida endale sobiva pikkuse ja stiili.

Meie laiad püksid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad vastupidavuse ja mugavuse. Valikus on erinevad materjalid, nagu näiteks puuvill, lina ja polüester, et rahuldada erinevate klientide vajadusi.

Kui soovite luua stiilse ja mugava garderoobi, siis võiksite kindlasti kaaluda laia lõikega pükse. Meie CityMoode.ee kaupluses on saadaval suurepärane valik laiasid pükse, mis vastavad kõigile maitsetele ja vajadustele. Külastage meie veebilehte, et tutvuda meie valikuga ning tellida endale sobivad laiad püksid juba täna!

Küsimused ja vastused: 

1. Millised on laiade pükste eelised võrreldes kitsaste pükstega?

Laiad püksid pakuvad rohkem mugavust ja liikumisvabadust, samas kui kitsad püksid võivad olla ebamugavad ja piiravad liikumist. Lisaks on laiad püksid stiilsed ning sobivad hästi nii vabaaja- kui ka ametlikemateks sündmusteks.

2. Millised materjalid on laiade pükste valmistamisel kasutatud?

Laiad püksid on valmistatud erinevatest materjalidest, nagu puuvill, lina ja polüester. Materjalide valik sõltub pükste stiilist ja kliendi vajadustest.

3. Millistest värvitoonidest ja mustritest on võimalik laia lõikega pükse osta?

CityMoode.ee kaupluses on saadaval erinevad värvitoonid ja mustrilised mustred, et rahuldada erinevate klientide maitset ja eelistusi. Valikus on nii lühemaid kui ka pikemaid laiu pükse, et leida sobiv pikkus ja stiil.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.