Neopreen kleidid

Filter by
Vali suurus:
Värv
Stiilne, modelli, võimalused
Bränd
more... less
Filter

Neopreen kleidid

CityMood.ee on parim valik neopreen kleite! Meie e-poes leiate suure valiku neopreenist valmistatud kleite, mis sobivad ideaalselt nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks. Neopreen on väga mitmekülgne materjal, mis on ühtaegu nii soe kui ka veekindel, mistõttu on neopreen kleidid ideaalsed nii talve- kui ka suveilmadeks.

Meie valikus on nii pikemaid kui ka lühikesi neopreen kleite, mis on saadaval erinevates värvides ja mustrites. Lisaks leiate meie e-poes ka erinevaid kujundusi, alates lihtsatest õhukestest kleitidest kuni täisväärtuslike kleitideni, millel on rohkelt dekoratsioone ja kaunistusi.

Meie neopreen kleidid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis on veekindel ja hingav, mistõttu on need ideaalsed nii vihmasajuks kui ka veepargis veedetud päevaks. Lisaks on neopreen kleidid ka ülimalt mugavad ja lihtne hooldada.

CityMood.ee e-poes on alati soodsad hinnad ja kiire tarne, mistõttu on meie e-pood ideaalne valik neopreen kleite otsivatele inimestele. Tutvuge meie valikuga ja leidke endale sobiv neopreen kleit, mis rõõmustab teid juba esimesel pilgul!

Osta neopreen kleit CityMood.ee e-poes ja saa parimat kvaliteeti soodsalt! Meie e-pood on Eesti parim valik neopreen kleite ja meie valikus on nii lühikesi kui ka pikemaid kleite, mis sobivad igaks sündmuseks. Meie neopreen kleidid on veekindlad, soojad, mugavad ja lihtne hooldada. Tutvuge meie valikuga ja leidke endale sobiv neopreen kleit!

Küsimused ja vastused:

1. Mis on neopreen kleit?

Neopreen kleit on kleit, mis on valmistatud neopreenist, mida kasutatakse üldjuhul veekindlate toodete valmistamiseks. Neopreen kleidid on veekindlad, soojad, mugavad ja lihtne hooldada.

2. Milline on CityMood.ee valik neopreen kleite?

CityMood.ee e-poes on suur valik neopreen kleite, mis on saadaval erinevates värvides ja mustrites. Valikus on nii pikemaid kui ka lühikesi neopreen kleite, mis sobivad igaks sündmuseks.

3. Milline on neopreen kleidi hooldus?

Neopreen kleit on lihtne hooldada, seda saab pesta masinas külma veega ja madalal temperatuuril. Soovitatav on kasutada neutraalset pesuvahendit ja vältida triikimist.

Product added to wishlist

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on CityMood.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii CityMood.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.